Tomáš a Eva Dvořákovi

To jsme my

To jsme my partneři v podnikání i v životě

Své děti milujeme nadevše a s láskou je pozorujeme, jak je každý z nich jiný, originální
… jako váš příběh
Nemáme stanovený seznam záběrů ani osnovu pro střih svatebního filmu. Nevyrábíme příběhy o lásce
… jsme jejich svědky
Necháte nás vyprávět i ten váš? Uvařte si dobrý čaj nebo kávu, posaďte se, pusťte si pár našich videí a napište nám
… rádi vás poznáme

Řekli o nás

Marie & Jiří
Marie & Jiří
"Evi a Tome, děkujeme za vzpomínku, kterou se díky vám můžeme opakovaně potěšit, dojmout, a která nám vždy připomene, jak je krásné milovat."
Lucie & Adam
Lucie & Adam
"Jsme strašně moc vděčni a rádi, že jsme si vás našli a právě vy jste byli součástí našeho krásného dne. Díky vám se navíc náš den stane nezapomenutelným a emoce toho dne můžeme prožívat znovu a znovu. Děláte nádhernou práci a děláte ji dobře a srdcem. Navíc vaše společnost byla jako byste k nám patřili celý život."
Jitka & Lukáš
Jitka & Lukáš
"Video a videoklip jsme zhlédli hned jedním dechem. Vystihli jste úplně to nej z našeho dne. Děkuji, že budeme mít navždy tak nádhernou památku. Je to neskutečně krásné a dojemné. Ani nemám slov. Děkujeme za Vaši překrásnou a dokonalou práci."
Katka & Jiří
Katka & Jiří
"Evi a Tome, ještě jednou vám vřele děkujeme ZA VŠE! Video je nám úplně na míru, stejné jako náš svatební den - opravdové, dojemné, láskyplné i bláznivé (stejně jako my sami). Děkujeme, děkujeme, děkujeme… Za vás! Protože vy jste božským okem Velkých dní!!!"
Míša & Zdeněk
Míša & Zdeněk
"Neumím popsat krásu vaší práce. Vkládáte do ní všechny emoce. Náš svatební film je ten nejkrásnější film, jaký jsem kdy viděla a z celého srdce vám oběma děkujeme. Věřím, že se ještě setkáme. Moc si vás vážíme a i vám přejeme jen to nejlepší."
Jitka & Standa
Jitka & Standa
"Děkujeme za nádherné svatební video. I díky vám si budeme moci náš den kdykoliv připomenout. Děkujeme za vaše nasazení, lidskost a vstřícnost. DOPORUČUJEME!!"

Najdete nás

Tomáš a Eva Dvořákovi
FACEBOOK INSTAGRAM VIMEO
+420 777 339 349
video@tomasaeva.cz
© Tomáš a Eva Dvořákovi • design © regrafika