Tomáš a Eva Dvořákovi

SVATEBNÍ VIDEO

x

Během Vašeho svatebního dne se toho děje hodně. Den začíná přípravami, rodina a přátelé se setkávají, atmosféra je napjatá, ale i uvolněná, plná vtipů a pokračuje až do večera, kdy je zábava v plném proudu.

Snažíme se zpracovat film tak, abyste si jím stále mohli připomínat ty jedinečné okamžiky, objetí s Vašimi rodiči, přáteli, slzy i smích a prožívat stejné pocity znovu a znovu i po 20 letech.

CO DOSTANETE

Svatební videoklip

Svatební videoklip

Emotivně zpracovaný 3–5 minutový videoklip obsahující kreativně pořízené efektní záběry, který je určen pro prezentaci vaší svatby v rodině, mezi přáteli nebo na internetu.

Svatební film - dokument

Svatební film - dokument

Zpracovaný film od prvních příprav až po večerní zábavu v délce 45–60 minut, jímž si vše dokonale připomenete. Dokument, u kterého se nejlépe pobavíte Vy dva, rodina a přátelé.

V případě zájmu o shlédnutí celkového svatebního videa nás kontaktujte.

CHCETE BÝT ORIGINÁLNÍ?

Předsvatební video

Předsvatební video

Chcete si zpestřit Váš svatební videoklip? Nabízíme Vám předsvatební natáčení, které může být zároveň i samostatným videoklipem, jež Vás zachytí na rande, při Vašich zálibách atd. a lze využít i jako videopozvánka na Vaši svatbu. Chcete být originální? Nápadům se meze nekladou.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS

Tomáš a Eva Dvořákovi
Desná 127, Litomyšl
+420 777 339 349
video@tomasaeva.cz

SLEDUJTE NÁS

FACEBOOK VIMEO
© Tomáš a Eva Dvořákovi • design © regrafika